Kategoriler
Genel

Emekli son dakika haberleri geliyor! Emekli ikinci maaşını nasıl alacak?Emekli son dakika haberleri geliyor! Emekli ikinci maaşını nasıl alacak?

Emeklilik ve emekli maaşı pek çok emeklimiz için çok önemli. Emekli zammı bekleyenler emekliye yılbaşı ikramiyesi de bekledi ancak sonuç hüsran oldu. Emekli maaşlar gerçekten ülkemizde çok düşük. Emekli haberleri geliyor ancak düşük emekli aylıkları ciddi oranda artmıyor. Emekli TV olarak emekliye müjde vermek istesek de bu pek çok zaman mümkün olmuyor. İntibak Yasası bekleyenler, dul ve yetim maaşı alanlar, eyt emeklilikte yaşa takılanlar ve staj ve çıraklık sigortası mağdurlarıyla yurtdışı emeklilik hakkından yararlanmak isteyenler 3600 ek gösterge bekleyenler maalesef sevindirici haberi alamadı. Af bekleyenlerin umudu hala devam ediyor. Emekli Tv olarak sokak röportajları ile halkın nabzını tutuyoruz. Emekli maaşına ilave ödemeler yapılması gerekiyor. Halk ekranı olarak Emekli TV Ak Parti ile CHP ve diğer partilerin gündemini de sizlerle buluşturuyor.

#emeklitvizle
#emeklilik
#alitezel

son dakika

7423 izlenme

4.62 , 72 , 6 , emeklilik,emekli intibak,intibak yasası 2020,memurlar,a101,eyt son dakika,alışveriş,indirim,gündem,son dakika,makyaj,kozmetik,istanbul’da ev,temizlik,ev,diyet,yemek tarifleri,tatil vlog,bim,intibak yasası,emekli,emekli zammı,hepsiburada,emekliye ev,moda,elbise modelleri,ruj,şampuan,ali tezel,eyt,emekliye zam,emekli maaşı,sevgililer günü,hediye,pırlanta,sevgiliye hediye,temizlik benim işim,emekli tv,emekliliği iptal edilenler,3600 ek gösterge

UC_ZcnEgy9cxAJI-AhItwXLA , Emekli TV , 2020-02-11 19:38:35 , 1581449915

“Emekli son dakika haberleri geliyor! Emekli ikinci maaşını nasıl alacak?” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.